Tasarımcinin denetimi, tasarımcı tarafından onarım sürecinin mesleki desteğidir.
sonuçların 3D projeyle aynı olmasını ve daha da iyi olmasını sağlar. Tasarımcılar yürütmenin olabildiğince doğru yapılmasını sağlar, aşağıdaki servis setlerini tavsiye eder ve uygularlar .

A.R proje uzmanı haftada 2-3 kez (gerekirse) 2 ay süreyle . Ev aletleri de dahil olmak üzere proje için gerekli olan iç ve bitiş materyalinin seçimi.
Bileşenlerin seçimi ve teslimat koşullarının tartışılması için tedarikçilerle görüşmelere gidilmesi, teslimat kontrolü .
Mobilya, aydınlatma, aksesuarlar ve diğer ekipmanların üretimi için müşteriye özel olarak tasarlanmış kontrol .
doğrama seçimi (kapılar, pencereler, merdivenler, vs.) ve diğer büyük yapılar . onarım ve inşaat işlerinin onaylı iç mekan tasarımına uygun kontrolü .
kurulum, montaj ve kurulum konusunda kontrol ve tavsiye tekstille döşeme dekorasyonu - perde, halı vb. teknik sebeplerden ötürü gerekiyorsa veya müşteri onarım işlemi sırasında iç kısımların bazı kısımlarını değiştirmek isterse danışmanlık yaparak gerekli düzeltmeleri yapar.
Tüm toplantılar ve ayrılışlar önceden müşteri ile A.R Stili arasında koordine edilir. İyi planlanmış bir çalışma ve mükemmel bir profesyonel ekibi sayesinde, tüm konularda rahat bir işbirliği ve zamanında çözüm bulunma konusunda güvenebilirsiniz.

TOP